Rodinná dovolenka na Slovensku

Chystáte sa na rodinnú dovolenku na Slovensku? Ak áno, tak ste správne narazili na ubytovanie Markado v Turčianskych Tepliciach. Naše úsilie smeruje k tomu, aby u nás mali rodiny s deťmi ideálne podmienky na strávenie dovolenky.

Vychádzame v ústrety rodinám s deťmi. Aby sme deťom spríjemnili pobyt a vám dovolenku, sú k dispozícii spoločenské hry, dvor s ohniskom a posedením, hifi veža. Dovolenka s deťmi na Slovensku môže byť veľmi príjemná a relatívne lacná.

Dovolenka s deťmi vás musí dobiť, nie vyčerpať

Dovolenku s deťmi treba dopredu premyslieť, pretože sa vám môže stať, že namiesto oddychu vás naopak vyčerpá. Vaše deti sa budú chcieť hrať a pokiaľ nebudú mať priestor, viete, že im budete musieť venovať väčšinu času a na oddych vám čas neostane. V hotelovej izbe deti dlho neobsedia a von ich pustíte len vtedy, ak viete, že budú v bezpečí. Preto podmienky na dovolenke by mali byť také, aby vy ste mohli oddychovať a venovať sa svojim záľubám a deti sa zase hrať.

Veľký dvor, dostatočne vzdialený od cesty je zárukou toho, že vaše deti nebudú musieť zostať po väčšinu času na izbe, ale budú sa mať kde vyblázniť. Vy môžete relaxovať a pozorovať, ako sa bavia. Naplno si tak môžete vychutnať dovolenku s vašimi ratolesťami.

Rodinná dovolenka na chate Markado

Akejkoľvek zábavnej činnosti sa vaše deti budú venovať, po čase ich začne nudiť. Mali by ste byť pripravení na to, že na dovolenke od vás deti budú očakávať, že im spravíte program. Aj na to sme mysleli. Pripravili sme pre vás niekoľko Tipov na výlety, z ktorých si môžete vybrať a poskladať si program dovolenky tak, aby ste z neho mali radosť aj vy aj vaše deti. Môžete si spolu spraviť výlet na staroveký hrad alebo kúpalisko. Jaskyňa pre ne bude tiež znamenať veľké dobrodružstvo. A po náročnom dni sa ešte môžu zahrať v spoločenskej miestnosti.

Dovolenka na Slovensku s rodinou môže byť nezameniteľná, keď viete ako na to. My sa snažíme vytvoriť také podmienky pre vás, aby ste mohli vy a vaše deti stráviť dovolenku v najväčšej pohode. Ak máte ďalšie tipy na výlety, o ktorých ešte nevieme pokojne nám napíšte určite tým potešíte nie len nás, ale aj našich hostí. Ak sme vás presvedčili, tešíme sa na vašu rezerváciu.