Chata v regióne Turiec? Ste na správnej adrese, ubytovanie Markado je Vám plne k dispozícii. Chata má pôvodný vidiecky ráz charakteristický pre región Turiec.

Turiec je krásny kraj, plný prírodných úkazov a historických pamiatok. Naša chata sa nachádza v centre horného Turca v meste Turčianske Teplice, ktoré je jedným z najstarších kúpeľných miest na Slovensku ale aj v Európe. Turiec obklopujú pohoria Malá Fatra, Veľká Fatra a Kremnické vrchy, kde sa môžete vydať na turistiku, alebo si v zime dobre zalyžovať v niektorom z lyžiarskych stredísk. Turiec má aj mnoho značených cyklotrás, celková dĺžka je až 500km.

Po náročnom aktívnom dni vám určite vhod padne relax v kúpeľoch, tak prečo váhať. Chata v regióne Turiec je ideálne miesto pre vašu aktívnu dovolenku, ktorá ani veľa nestojí. Sami si naplánujte aktivity, ktoré vás bavia alebo chcete vyskúšať, preto sme pre vás pripravili Tipy na výlety.

Spestrite si Veľkú noc a veľkonočné prázdniny, strávte tento čas u nás na chate!

Veľkú noc môžete tráviť tradičným spôsobom aj v kúpeľnom meste Turčianske Teplice, v meste plnom možností relaxu. Okrem kúpeľných kúr, môžete navštíviť aj aquapark, alebo si iba tak robiť vychádzky do okolia krásnej turčianskej prírody. Chata na Veľkú noc môže byť Vaša, ponúkame vám ubytovanie v priváte Markado. Chata na Veľkú noc s rodinou alebo celou partiou bude to ideálne miesto pre Vás.

 

P.S.: Vody máme dosť pre všetkých :)

Prídite k nám na chatu a užite si jarné prázdniny v malebnom kúpeľnom mestečku Turčianske Teplice. Vychutnajte si skvelú jarnú lyžovačku, spoznávajte krásy prírody v okolí Turčianskych Teplíc.

Máme pre vás pripravené ubytovanie v chate v pôvodnom vidieckom dome, v ktorom si užijete tú pravú jarnú dovolenku. Pred chatou vám je k dispozícií veľký dvor. Môžete si vybrať kam budete chodiť lyžovať. A po skvelej jarnej lyžovačke si dáte relax v neďalekých kúpeľoch.

Východné Slovensko (Košický kraj, Prešovský kraj): 06.marca - 10.marca 2017, nástup 13.3.2017

Západné Slovensko (Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trnavský kraj): 20.februára - 24.februára 2017, nástup 27.2.2017

Stredné Slovensko (Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj): 27. februára - 3. marca 2017, nástup 6.3.2017

 

Užite si jarné prázdniny s lyžovačkou, kúpaním sa v termálnej vode a skvelou zábavou na chate. Prežite jarné prázdniny u nás. Rezervuje si ubytovanie včas. Tešíme sa na vašu návštevu.

Naši zákazníci nám napísali, čo majú na srdci:

Touto cestou Vám - váž. rod. Červeňová - posielam pozdrav z Banskej Bystrice v mene OZ Viktorky ! Náš pobyt v TT a ubytovanie vo Vašom Marošovom kamennom domčeku prospel nášmu psychickému i fyzickému zdraviu. V domčeku sme sa cítili príjemne a pohodovo ! Pozrite si naše fotky na web stránke nášho OZ: www.viktorky.meu.zoznam.sk Je možné, že ešte budeme mať záujem o ubytko za dobrú cenu práve u Vás, takže ďakujeme a prajeme Vám všetko dobré ! V mene všetkých Viktoriek[?] Vás zdraví Zuzana Pepichová

Neviete čo budete robiť počas zimných prázdnin? Nebaví vás sedieť doma a pozerať z kresla telku? Poďte na chatu! Zoberte svojich kamarátov a príďte si užiť pobyt do Turčianskych Teplíc! Zimné prázdniny sú ako stvorené pre pobyt na chate. Užite si zimné prázdniny na netradičnom mieste plnom možností.

 

Zapíšte si termín zimných prázdnin: 23.12.2016 - 06.01.2017

Nástup do školy je až 9.1.2017.

 

Nezabudnite si lyže, pretože budete ubytovaní na chate v Turčianskych Tepliciach, v centre horného Turca odkiaľ je autom na skok do rôznych lyžiarskych stredísk. A zoberte si aj plavky, pretože budete neďaleko od termálneho aquaparku. V spoločenskej miestnosti si môžete zahrať spoločenské hry, alebo len tak posedieť pri družnom rozhovore. Zimné prázdniny tak nadobudnú úplne nový rozmer! Taktiež vám ponúkame Silvestrovský pobyt.